Czy warto nocować nad morzem w namiocie?

0 0
Read Time:1 Minute, 32 Second

Masz już dość spędzania wakacji w zupełnie zwyczajnych hotelach, w których nieraz panuje aż nadto sztywna atmosfera, generowana i przez bardzo elegancki wystrój pokoi, i przez samych ludzi, którzy nawet na śniadanie potrafią przyjść wystrojeni tak, jak gdyby mieli tuż po posiłku udać się na jakąś sztukę do teatru? A gdybyś tak tym razem wrócił do czasów swojego dzieciństwa i podobnie jak kilka, kilkanaście czy może nawet kilkadziesiąt lat temu zarezerwował sobie noclegi nad morzem na polu campingowym? Naprawdę jest to ciekawa propozycja, która i dorosłym może przypaść do gustu. Nocleg w namiocie sam w sobie potrafi stać się główną atrakcją całych wakacji, zwłaszcza jeśli nie potrafisz sobie już nawet przypomnieć, kiedy ostatnio skorzystałeś z podobnej formy zakwaterowania, bo od wielu lat nocujesz albo w hotelach, albo w pensjonatach.

Absolutnie nie jest więc powiedziane, że nocleg w namiocie to dobra propozycja tylko i wyłącznie dla nastolatków czy tzw. młodych-dorosłych, czyli ludzi w wieku od dwudziestu do trzydziestu lat. Nawet jeśli już dawno temu skończyłeś podobny wiek, na pewno nieraz chciałbyś znów odczuć na sobie powiew klimatu młodości, wrócić do tych dawnych czasów i bawić się tak, jak wtedy. Namiot daje ci tę szansę. Daje ci on również szansę na spędzenie udanych i… tanich wakacji! Sam pomyśl, ile dotychczas płaciłeś za standardowe noclegi nad morzem. W tym momencie ciężko znaleźć chociażby najprostszy i najzwyklejszy pokój za cenę niższą niżeli pięćdziesiąt złotych za dobę. A namiot w wielu miejscach można zrobić zupełnie za darmo. Nawet miejsce na jednym z pól campingowych, które gwarantuje nieco większe bezpieczeństwo, to niewielki koszt, który zawsze jesteś w stanie podzielić na wszystkich uczestników imprezy.

Ale oczywiście jeżeli nie jesteś fanem noclegów pod chmurką, zawsze możesz spróbować znaleźć bardziej tradycyjną kwaterę. Wakacje powinno spędzać się tak, jak się lubi. Kieruj się więc wyłącznie własnymi preferencjami.

Natomiast na temat noclegów w Warszawie przeczytasz na stronie wawa.pl

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Poprzedni post Wielkanoc nad morzem – dla kogo?
baltyk Następny post Wakacje w polskich górach czy nad polskim morzem?